انجام پروژه های دانشجویی توسط تیم ممتاز شامل فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاه های تهران. پروژه های دانشجویی به بهترین نحو ممکن پیاده سازی و تحویل داده می شود.

انجام پروژه های دانشجویی - اولین باش

هدف گروه آموزشی مهر (اولین باش) کمک به شما برای انجام پروژهایتان و خارج شدن از سر درگمیست. تیم “اولین باش” با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و قیمتی متناسب با حجم پروژه، پروژه را تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که تیم “اولین باش” به هیچ وجه قصد اشا­ئه فرهنگ تن پروری دانشجویان را ندارد و به همین دلیل کارشناس مربوط موظف است که گام به گام دانشجو را از وضعیت انجام پروژه آگاه و بعضا نکاتی را به او آموزش دهد.

برای درخواست انجام پروژه و اطلاع از مراحل تحویل و دریافت پروژه از طریق ایمیل زیر با مدیریت سایت ارتباط برقرار کنید.

ایمیل: Email

شماره تلفن: ۳۹۲۴ ۸۳۳ ۰۹۱۲

3 thoughts on “انجام پروژه های دانشجویی

  1. با سلام و خگسته نباشید .
    من یه برنامه بزبان لب ویو می خوام که یه دسته سیم مانند درخت سیم خودرو را تست بکند و بعد گزارش بدهد که چندتا از سیم ها از کدام پین ها قطع است . ووقتی معلوم شد که کدام پینها که سیمها به آن وصل بودند قطع می باشند . با انتخاب اون پین عکس کانکتورمربوطه با پین را نشان دهد. اگر هم همه سیمها سالم بودند و قعطی نداشت . برود پرینت را فعال بکند . و طبق منویی که برای پرینترساختیم را تحریک کرده ویک پرینت بگیرد . و همینطور یسری ریزه کاری جزئی دیگه که اگر به توافق رسیدیم آنها را به برنامه اضافه فرمائید .

پاسخ دهید